Interneta pakalpojumi

Interneta pieslēgums, televīzija un citi interneta pakalpojumi, kas ir augstas kvalitātes un par patīkami zemu cenu.

Internets

Mājas internets – Ja esi aktīvs interneta lietotājs, tad Tev, visdrīzāk, ir nepieciešams Mājas internets.

Optiskais internets – Ja ikdienā aktīvi izmanto internetu mācībām, darbam vai izklaidei, Tev ir nepieciešams optiskais internets.

Bezvadu internets – Īpaši ērts pakalpojums portatīvo datoru lietotājiem, kam bieži nepieciešams interneta pieslēgums sabiedriskās vietās ārpus mājas. Pasūti Lattelecom internetu un izmanto papildu pakalpojumu Mājas Wi-Fi – bezvadu internetu.

Digitālā Televīzija

Virszemes Televīzija – Virszemes digitālā televīzija tāpat kā analogās TV gadījumā tiek izplatīta no TV torņiem pa gaisu ar radioviļņiem. Lai skatītos Virszemes TV nepieciešams – televizors, dekoders un antena. Daudzos pasaules vadošo zīmolu televizoros, kuri izlaisti no 2008.gada, dekoders Virszemes TV programmu uztveršanai MPEG-4 formātā jau ir iebūvēts, tāpēc šādu televizoru īpašniekiem atsevišķais dekoders nebūs vajadzīgs.

Interaktīvā televīzija – Digitālā televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot platjoslas interneta pieslēgumu. Nav jāvelk papildu kabeļi un Nav vajadzīgs satelīta šķīvis. Populārākie TV kanāli, TV raidījumu ierakstīšanu, Augstu skaņas un attēla kvalitāti un daudz kas cits.

Mājas telefons

Mājas telefons – tas nozīmē zemākus tarifus un visas mūsdienīgās iespējas sazināties, uzzināt un izklaidēties. Ierīkojot Mājas telefonu, Tu varēsi piezvanīt, vienai līnijai pieslēgt vairākus telefona aparātus, to skaitā radiotelefonus, nosūtīt un saņemt faksa ziņojumus, ierīkot un lietot internetu, kā arī izmantot dažādus papildu iespējas, piemēram, numura noteicēju.

Interneta TV

Jaunākās paaudzes interneta TV dod iespēju skatīties savus iemīļotos TV kanālus savā datora ekrānā. Lai skatītos augstas kvalitātes interneta TV nepieciešams tikai dators un interneta pieslēgums. Interneta TV pieejami Latvijas TV kanāli un populāri ārzemju TV kanāli – informatīvi izklaidējošie, filmu, sporta, ziņu, kā arī bērnu kanāli.

Interneta TV saturs pieejams tikai Latvijā, jo pakalpojumu sniedzējam nav tiesību piedāvāt TV pakalpojumus ārpus Latvijas. Mēģinot skatīties interneta televīziju no IP adreses,  kuras nav Latvijas IP adrešu reģistrā,  uz ekrāna tiek attēlots paziņojums, ka šis saturs jūsu valstī nav pieejams. Interneta televīzija TV ir labākais risinājums, kā skatīties iemīļotās pārraides un savus TV kanālus datora ekrānā.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Hompu

    Tested and worked fine on both 3GS and 4 so set rerucring alarms on both for 0615. However, next morning, 3GS went of an hour early but 4 was fine.(irncpl has made 31 comments)

Leave a Reply