Interaktīvā televīzija jeb digitālā televīzija piedāvā populārus Latvijas un ārzemju TV kanālus augstā kvalitātē. Interaktīvā televīzija saviem klientiem piedāvā daudz iespējas. Televizors, internets un dekoders ir vajadzīgs, lai varētu skatīties interaktīvo TV.

Piesaki Interaktīvo Televīziju

Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Un protams, lai pieslēgtu interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi.

Kāpēc izvēlēties Interaktīvo TV?

Interaktīvā televīzija piedāvā vēl neredzētas iespējas. Interaktīvā televīzijā ir iekļauti paši populārākie TV kanāli. Interaktīvā TV piedāvā iznomāt filmas, kā arī tiek piedāvātas bezmaksas filmas. TV kanāliem ir iespējams izvēlēties valodu un subtitrus. TV kanāli pieejami tādās valodās, kā LV, RU, EN, SE, EN, FR, DE, IT. Izmantojot pārraižu arhīvu varēsi sev ērtā laikā noskatīties pēdējo piecu dienu laikā demonstrētos raidījumus un filmas. Turklāt izmantojot pakalpojumu ”uz raidījuma sākumu” iespējams atgriezties raidījuma sākumā un skatīties sev vēlamo pārraidi negaidot, kad tā parādīsies pārraižu arhīvā. TV programma, kura redzama turpat Interaktīvās TV ekrānā. Ieraksti TV pārraides, kuras vēlies noskatīties vēlāk vai atkārtoti. Turklāt pasūtīt ierakstu var jau piecas dienas iepriekš. Un tā ir tikai daļa, ko piedāvā interaktīvā televīzija. Tas viss bez maksas un vairums no piedāvātiem papildpakalpojumiem nav pieejami citiem Latvijas TV operatoriem.

Interaktīvās televīzijas pārklājums

Interaktīvās TV pārklājuma zona aptver 60% Latvijas teritorijas, galvenokārt lielākajās pilsētās. Līdz šī gada beigām sniedzējs plāno pārklājumu palielināt līdz 100%. Pārbaudi Šeit, vai Tev ir pieejama interaktīvā TV. Ja Tavā adresē nav noradīts, ka ir pieejama interaktīvā TV, izvēlies Virszemes TV. Virszemes TV pieejama visā Latvijā – 99% teritorijas.