Filmas orģinālvalodā

Izmantojot ciparu televīzijas tehnoloģiskās priekšrocības, Lattelecom sadarbībā ar Latvijas Televīziju testa režīmā nodrošina iespēju LTV1 un LTV7 kanālu skatītājiem pašiem izvēlēties raidījumu valodu – Interaktīvās TV skatītāji var izvēlēties atsevišķus raidījumus un filmas skatīties oriģinālvalodā.

Kas ir interaktīvā televīzija

Interaktīvo televīziju sauc par interaktīvo televīziju tieši tādēļ, ka tā ir interaktīva – lietotājam ir lielas iespējas šo to pielāgot, skatīties raidījumus, kuri neiet, un lielā mērā ietekmēt programmu un kanālus pēc saviem ieskatiem. Ja jūs vēlaties jaunu pieredzi, nevis vienkārši televīziju ar kaut ko līdzīgu teletekstam, iesakām izvēlēties tieši Lattelecom piedāvāto interaktīvo televīziju.

Lattelecom digitālo televīziju (interaktīvo TV) plašākai publikai sāka piedāvāt 2007. gadā, un pašlaik piedāvā funkcijām bagātāko televīziju visā Latvijā. Tās lielākais pluss ir skatīties raidījumus gandrīz kā video failus – ja kādu raidījumu nokavē, tad to var viegli pārtīt uz sākumu, kā arī funkcijas ala karaoke un filmu noma – šīs funkcijas arī ir tās, kuras piekabina ‘interaktīvā’ pie ‘televīzija’.

Virszemes TV

Šobrīd Virszemes TV piedāvā jau 51 aizraujošu filmu, mūzikas, bērnu, sporta un ziņu kanālu ar augstu skaņas un attēla kvalitāti, iespēju izvēlēties audio un subtitru valodu, kā arī izmantot elektronisko TV programmu.

Lattelecom TV

Lattelecom ir Baltijā lielākais televīzijas pakalpojuma sniedzējs – šobrīd jau katra trešā Latvijas mājsaimniecība lieto kādu no Lattelecom nodrošinātajiem TV pakalpojumiem. Lattelecom televīzijas maksas abonentu skaits šobrīd jau pārsniedzis 230 000, bet kopā ar tām mājsaimniecībām, kas lieto tikai bezmaksas Virszemes TV, šis skaits ir vēl lielāks.

Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju (internetā bāzēta televīzija, ko var skatīties, izmantojot jebkuru interneta pārlūku).

Ja Tev patīk skatīties filmas oriģinālvalodā, tad Tevi varētu interesēt Lattelecom interneta televīzijas video noma, kurā ir atrodamas filmas un multfilmas katrai gaumei. Ja dzirdi par Lattelecom interneta televīziju pirmo reizi, tad nekavējoties izmēģini interneta TV. Jauniem lietotājiem tiek piedāvāta iespēja 7 dienas izmēģināt TV tiešraides un TV arhīva sadaļas pakalpojumus bez maksas.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Nonie

    Iesaku neslēgt līgumu ar Balticom A/S par interneta pamiopljukaem. Diez ko neatšķiras no IZZI (kas vispār slīkst pretenziju kalnos).Viss ir jauki (atskaitot pāris reizes mēnesī, kad internets pazūd), kamēr nodomājat pārvākties.1. kārt, jums par interneta nodrošināšanu jaunajā adresē jāmaksā mehāniķim par pieslēgšanu 10 ls (kaut gan būtībā, tam ir jābūt Balticom interesēs, saglabāt klientus, taču viņiem tas pilnīgi un galīgi neinteresē!!!).2. ja internetu nevar nodrošināt jaunajā adresē, tad JUMS JĀLAUŽ LĪGUMS un JUMS JĀMAKSĀ SODS!!! Neatkarīgi no tā, ka pie vainas ir Balticom nespēja pieslēgt šo pakalpojumu jaunajā adresē!3. ja ar steigu pārvācaties, tad RĒĶINS par līgumsodu jums nāks UZVECO ADRESI!!! jo redziet, Jūs taču neesat izmainījuši pakalpojumu sniegšanas vietu!!! tā kā var vēl pēctam mēnešus 2 sēdēt pie vecās pastkastītes un gaidīt Baltcom rēķinu, kuru samaksāt, lai Jūs vēlāk nenodotu parādu piedziņas firmām.4. un jaukās konsultantes attīstības nodaļā vēl atļaujas Jūs pārtraukt un pateikt, KA TĀS IR JŪSU PROBLĒMAS!!!!Vnk briesmīgs kantoris, kurā strādā neapmācīti konsultanti (nelaipni, slikti zin latviešu valodu un pat nemēģina risināt situācijas) un pelna ar negodīgām metodēm!SABIEDRISKAIS FUJ A/S BALTICOM DARBINIEKIEM!!!

Leave a Reply