DSL internets – ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums. DSL interneta ierīkošana ir bez maksas. Ja Tev ir svarīgs kvalitatīvs internets, izvēlies sev piemērotāko DSL interneta plānu!

Pieteikties kvalitatīvam internetam

Piesaki pakalpojumu internetā un saņem atlaidi pirmajam rēķinam. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena pakalpojuma veida uz citu.

DSL mājas komplekti

Izvēlies savai mājai piemērotāko komplektu, jo komplektā ir izdevīgāk. Kvalitatīvs internets, digitālā televīzija un mājas telefons.

•             Internets – stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums

•             Interaktīvā TV – mūsdienīgā TV ar populāriem kanāliem, HD un Pieaugušo pakām un patiešām interaktīvām iespējām – pārraižu ierakstīšanu, raidījumu arhīvu, attīšanu uz sākumu un video nomu

•             Mājas tālrunis – bezmaksas sarunas sniedzēja tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm

DSL interneta ātrums

Jau labu laiku DSL interneta pieslēguma ātrums ir palielināts privāto klientu pakalpojumiem ar lejupielādes ātrumu. Visiem jaunajiem klientiem ātrāks interneta pieslēgums tika piedāvāts jau no 2009. gada 26. augusta. Būtiski tika palielināts interneta ātrums arī vairākiem pakalpojumiem biznesa klientiem.

Jaunākais DSL interneta plāns ir DSL internets 4. DSL internets 4 piedāvā interneta pieslēgumu ar ātrumu līdz 20 Mbit/s. DSL internets 4 pagaidām ir pieejams tikai dažās adresēs. DSL internets 4 ir pieejams adresēs: Rīgā (Āgenskalns, Centrs, Čiekurkalns, Dārziņi, Iļģuciems, Imanta, Krasta rajons, Ķīpsala, Pētersala, Purvciems, Sarkandaugava, Teika, Torņakalns, Vecmīlgrāvis, Vecrīga, Zasulauks, Ziepniekkalns), Aucē, Cēsīs, Cesvainē, Daugavpilī, Jūrmalā, Liepājā, Lūdzā, Ogrē, Pļaviņās un citur.

Pastāvīgais interneta pieslēgums, izmantojot DSL tehnoloģiju, tiek piedāvāts kopš 2000.gada. Vērā ņemams lietotāju skaita pieaugums sākās 2005.gadā, bet īpaši strauji – kopš 2006. gada augusta, kad sniedzējs sāka piedāvāt pakalpojumu Mājas komplekts. 2007.gada aprīlī sniedzējs ieviesa arī ciparu televīzijas pakalpojumu ar vairākām inovatīvām papildus funkcijām, tajā skaitā raidījumu arhīvu un virtuālo videonomu.

Sniedzēja pastāvīgā interneta pieslēgumu skaits 2009 gada pirmajos 8 mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2008 gadā, pieauga par 3.1%, sasniedzot 189 tūkstošus, liecina sniedzēja apkopotā statistika. Tādējādi infrastruktūras uzlabošanas rezultātā gan privātā, gan biznesa segmenta lietotājiem tiek piedāvāts vēl ātrāks interneta pieslēgums, nemainot interneta pieslēgumam cenas, bet gan izveidojot jaunus interneta pieslēguma plānus, kā piemēram – internets ekonomiskais.

DSL pieslēguma ierobežojumi

Internets tiek ierīkots tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Internets pieejams vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas. Atlaide pirmajam rēķinam tiek piešķirta piesakot pakalpojumu internetā. Atlaide netiek piešķirta piesakot pakalpojumu zvanot un piesakot pakalpojumu telefoniski.