Digitālā televīzija

Augstas kvalitātes digitālā televīzija ar populārākajiem TV kanāliem. Interaktīvā TV (televizors, dekoders un interneta pieslēgums) un virszemes TV (televizors, dekoders un antena). Salīdzini abas digitālās televīzijas un izvēlies piemērotāko!

Digitālā TV

Izvēlies labāko!

Interaktīvā televīzija

Jums būs nepieciešams tikai dekoders, internets un televizors, lai varētu skatīties interaktīvo televīziju. Piesaki Lattelecom internetu kopā ar interaktīvo televīziju. Dekoderi saņemsi lietošanā bez maksas. Interaktīvā TV piedāvā skatīties līdz 108 kanāliem. Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Un protams, lai skatītos interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi. Tā nav tikai televīzija, jo tajā ir iekļauts bez maksas: pārraižu arhīvs, TV ieraksti, uz raidījuma sākumu, grāmatzīme, atgādinājums, valodas izvēle, subtitri, TV programma, karaoke, kanālu bloķēšana, manu kanālu saraksts un Apollo ziņas TV ekrānā. Par simbolisku maksu vari izmantot video nomu un abonēt HD kanālus.

Virszemes digitālā televīzija

Jums būs nepieciešams tikai televizors, dekoders un antena, lai varētu skatīties virszemes digitālo televīziju. Virszemes digitālā TV ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Virszemes TV ir vienīgais veids, kā skatīties TV bez maksas. Par saprātīgu cenu iespējams abonēt maksas TV kanālus. Virszemes televīzija piedāvā skatīties līdz 53 TV kanāliem. Virszemes TV bez maksas piedāvā: valodas izvēli, subtitrus un TV programmu. Papildus iespējams abonēt HD kanālus.

Interaktīvā TV

Lattelecom digitālā televīzija (interaktīvā TV) piedāvā funkcijām bagātāko televīziju visā Latvijā. Tās lielākais pluss ir skatīties raidījumus gandrīz kā video failus – ja kādu raidījumu nokavē, tad to var viegli pārtīt uz sākumu, kā arī funkcijas, kā karaoke un filmu noma – šīs funkcijas arī ir tās, kuras piekabina ‘interaktīvā’ pie ‘televīzija’. Interaktīvo televīziju sauc par interaktīvo televīziju tieši tādēļ, ka tā ir interaktīva – lietotājam ir lielas iespējas šo to pielāgot, skatīties raidījumus, kuri neiet, un lielā mērā ietekmēt programmu un kanālus pēc saviem ieskatiem. Skatītājs vairs nav ierobežots ar dotajā brīdī TV programmā paredzēto raidījumu skatīšanos, jo var noskatīties iepriekšējo dienu raidījumus TV pārraižu arhīvā vai ar TV raidījumu ierakstīšanas iespēju saglabātās pārraides, kā arī izvēlēties kādu no video nomā piedāvātajām filmām.  Un tam nav nepieciešamas ierakstošās papildiekārtas vai specifiskas tehniskas zināšanas, jo ierakstīšana notiek pakalpojuma sniedzēja serveros un skatītājam ir tikai jāizvēlas TV programmā atbilstošo raidījumu, kuru vēlas noskatīties.

Par TV pakalpojumiem

Izvēlies sev piemērotāko digitālo TV un sāc baudīt digitālās TV priekšrocības! Piedāvājums spēkā fiziskām personām. Tikai piesakot virszemes TV, interaktīvo TV internetā saņemsi e-atlaidi savam pirmajam rēķinam.

3 Comments

  1. Jānis Veismanis

    Samaksāt

  2. Jānis Veismanis

    Samaksāt par augusta mēnesi parasto paketi

  3. Jānis Veismanis

    pieslēgties i-bankai,lai var nomaksāt

Leave a Reply