Bezvadu internets

Bezvadu internets Tavās mājās un ārpus tām. Sniedzēja Mājas Wi-Fi ir labs risinājums, lai no jebkuras vietas savā mājoklī vai tā tuvumā tiktu nodrošināts kvalitatīvs interneta pieslēgums. Bezvadu interneta pieslēgums īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem.

Mājas WiFi

Pasūti sniedzēja interneta pieslēgumu un izmanto papildpakalpojumu Mājas Wi-Fi – bezvadu internetu.

Lai izmantotu Mājas WiFi Jums nepieciešams dators, kas ir aprīkots ar bezvadu tīkla karti. Jaunākajos portatīvo datoru modeļos bezvadu tīkla karte var būt jau integrēta. Lai ierīkotu mājas WiFi nepieciešams uzstādīt bezvadu bāzes staciju un ap to izveidot bezvadu tīklu.

Ja Tavam datoram nav bezvadu tīkla kartes, sniedzēja speciālists to ievietos un konfigurēs. Turklāt, ja pakalpojuma Mājas WiFi ierīkošanu pieteiksi kopā ar pakalpojuma Mājas komplekts 1,2,3, Pilsētas internets, Mājas internets, Profesionālais internets, Internets 1,2,3 ierīkošanu uz ilgtermiņa līgumu, Mājas WiFi tiks ierīkots bez maksas.

Ap piekļuves punktu veidojas bezvadu tīkls 30-100 m rādiusā. Bezvada tīkla rādiuss ir atkarīgs no sienas biezuma un materiāla.

Bezvadu tīkls veic to pašu uzdevumu, kuru veic kabeļtīkls – datoru savstarpējo datu apmaiņu ar izeju tīmeklī. Ar vienu piekļuves punktu pietiek, lai nodrošinātu piekļuvi tīmeklim visiem lietotājiem 100 m rādiusā.

Kāpēc izvēlēties mājas WiFi bezvadu internetu?

Pievilcīgs un stabils bezvadu interneta pieslēgums;

Ērtākais bezvadu pieslēgums Jūsu klēpjdatoram;

Iespēja bezvadu datortīklā lietot vairākus portatīvos un stacionāros datorus vienlaicīgi;

Wifi – bezvadu internets ārpus mājām

Bezvadu internetu varēsi izmantot arī jebkurā sniedzēja Wi-Fi piekļuves vietā – kafejnīcās, viesnīcās, 100 m rādiusā ap īpaši aprīkotajām taksofona kabīnēm.

Bezvadu internets pieejams vairāk nekā 1000 vietās Latvijā: Rīgā , Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā, Ventspilī un citur Latvijā.

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. download

    whats your twitter?

  2. Great advice!

Leave a Reply