Baltcom internets un televīzija

Baltcom pakalpojumu klāsts – plašākā televīzija un izdevīgs internets.

Baltcom ir lielākais kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējs Latvijā, ar apmēram 140000 aktīviem pieslēgumiem. Bez kabeļtelevīzijas, kas nenoliedzami ir Baltcom specialitāte, kompānija piedāvā divu veidu platjoslas interneta pieslēgumus, kā stacionāro telefoniju.

Kabeļtelevīzija, internets un telefonija

Baltcom kompānijas pakalpojumu klāsts – kabeļtelevīzija, internets un telefonija – piedāvā vērienīgas izklaides iespējas ikvienam. Kompānija sniedz kabeļtelevīzijas pakalpojumus jau kopš 1991. gada, tāpēc Baltcom televīzija izceļas ar plašu, pārdomātu kanālu klāstu un kvalitāti. Tiek piedāvāti arī desmit kvalitatīvākās pieejamās televīzijas, HD televīzijas, kanāli, kas ir vairāk, nekā piedāvā citi Latvijas operatori. Ļoti iecienīta HD televīzijas skatītāju vidū ir raidījumu un filmu ierakstīšana ar dekodera palīdzību, kas ļauj jums pielāgot televīziju savam laikam, nevis liek jums pielāgoties tai.

Baltcom interneta pieslēgums

Baltcom piedāvātie interneta pakalpojumi izceļas ar stabilitāti un ātrumu. Uzņēmums nesen saņēmis 28 miljonu Eiro aizdevumu no SEB grupas. Līdzekļi tiks lietoti gan infrastruktūras atjaunināšanai, gan pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Bez tam, šī aizdevuma un ārzemju investoru līdzekļiem uzņēmums plāno trīskāršot savu platjoslas interneta pieslēguma zonu, no tagadējām 90000 mājsaimniecībām līdz 250000 mājsaimniecībām 2015. gadā. Tāpēc droši var apgalvot, ka Baltcom pašlaik ir viens no plaukstošākajiem un daudzsološākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Latvijā.

Baltcom piedāvā stabilu, ātru un lētu platjoslas internetu, kura lejupielādes ātrums ir līdz 100mb/s – vairāk nekā pietiekami pat prasīgākajam interneta lietotājam. Interesanti, ka Baltcom klientiem piedāvā tikai ātrāko pieejamo internetu, tādējādi nodrošinot vienlīdzīgi ātru pieeju internetam visiem saviem klientiem. Platjoslas interneta pamatā ir next-generation network (NGN) principi, un Baltcom veic vērā ņemamas investīcijas, lai paplašinātu NGN pieslēguma zonu. Svarīgi piebilst, ka interneta lietotājus nodrošina ar reālo IP adresi, kas ir būtiski, piemēram, dažiem interneta telefonijas veidiem un spēlēm.

Telefons

Savukārt kompānijas piedāvātie telefonijas pakalpojumi ir ievērojami ar to, ka piedāvā ļoti izdevīgus zvanus uz ārzemēm. Ir pieejami tarifu plāni, kas atšķiras atkarībā no tā, uz kurām valstīm vēlaties zvanīt visbiežāk. Baltcom sarunas ar ārzemēm padara lētākas nekā jebkad agrāk.

Izvēloties Baltcom pakalpojumus, jūs īsā laikā tiksit nodrošināti ar ātru un efektīvu klientu atbalstu, maziem, caurredzamiem rēķiniem un viskvalitatīvākajiem pakalpojumiem, kurus sniedz viens no uzticamākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Latvijā.

Kļūsti par Baltcom klientu jau tagad – izbaudi televīziju bez robežām, kā arī lētu, stabilu un ātru jaunākās paaudzes internetu.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Karine

    Congratulations on your blog, Hayley.

Leave a Reply