Ātrs un kvalitatīvs internets par pieņemamu cenu

Televīzija jeb šajā gadījumā Digitālā TV ir televīzija, kur video pārraida MPEG2, MPEG4 vai citādi kodētas ciparu straumes veidā, atšķirībā no parastās televīzijas.

Internets kopā ar TV jeb internets TV ir brīnišķīga izvēle, jo komplektā vienmēr būs izdevīgāk.

Pasūtot internets TV internetā tiks piešķirta atlaide. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā sniedzēja rēķinā pēc internets TV ierīkošanas. Piedāvājums neattiecās uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena sniedzēja interneta pieslēguma veida uz citu

Internets TV piedāvā:

vairāk kā 90 populārākie TV kanāli

Video nomu televizorā

TV pārraižu arhīvu

TV raidījumu ierakstīšanu

Valodas un subtitru izvēli

TV programmu televizora ekrānā

u.c.

Internets TV un tieši tv ir iekļauta interaktīvās televīzijas pamata paka, kas sevī ietver populārus tv kanālus:

Euronews – Diennakts ziņu kanāls, kurš skatītājus informē ne tikai par politiskajiem un ekonomiskajiem notikumiem pasaulē, bet arī par jaunumiem modes aizkulisēs, uz mūzikas skatuvēm un sportā.

Pirmais Baltijas Kanāls  – Sarunu šovi un TV spēles, kā arī seriāli un filmas, no kurām daļa tiek rādīta ar subtitriem latviešu valodā.

RTVi naše kino – Filmu kanāls, kurā iespējams vērot Krievijā un Padomju Savienībā ražotas mākslas filmas

TV Centr International – Izklaidējošs TV kanāls visai ģimenei, kurā skatāmas informatīvas, analītiskas, kā arī muzikālās, izglītojošas un izklaidējošas programmas.

Ohota i Rybalka – Iecienīts kanāls starp medniekiem un makšķerniekiem.

Discovery Channel – Dokumentālās filmas un pārraides par jaunumiem zinātnē, neparastākajiem izgudrojumiem un seno civilizāciju noslēpumiem un daudzi citi tv kanāli.

Ja tevi ieinteresēja komplekts internets TV, tas spied šeit: internets  TV, lai uzzinātu sīkāk un izvēlētos sev piemērotāko komplektu internets TV.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Tavs komentārs

Leave a Reply