Ātrs internets Rēzeknē

Tagad ātrs internets ir pieejams arī Rēzeknē, kur pakalpojuma sniedzējs ir uzsācis optiskā tīkla izbūvi. Līdz ar to Rēzeknē būs pieejams optiskais internets ar ātrumu līdz 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un cits Mbit/s.

Lai paātrinātu optiskā tīkla izbūvi – Nobalso par savu māju!

Turpat arī ir iespējams pārbaudīt, vai ir pieejams un pieteikt optisko internetu. Jo vairāk no Tavas mājas nobalsos, jo ātrāk jūsu mājā būs pieejams optiskais internets.

Otrs variants ir izdrukāt kolektīvā pieteikuma veidlapu, apstaigāt kaimiņus, kas arī ir ieinteresēti, lai viņu mājās būtu ātrs un kvalitatīvs internets un nosūtīt pieteikumu sniedzējam.

Lai kaimiņi būtu vairāk ieinteresēti, sniedzējs uzreiz piedāvā atlaides, ja interesentu skaits ir pietiekoši liels. Optiskais internets Rēzeknē, iespējams izmaksās daudz lētāk, kā līdzšinējais pieslēgums.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Mariglen

    pats labākais visā šijā ir, ka lattelekom opkastijā interneta piesleguma līgumā ir ierakstīts minimālais garantētais ātrums un tas ir 30 Mbit/s. Kas patīkami atšķiras no tā, ka citi provaideri piedāvā tikai iespējamo maksimālo ātrumu, kas īstenībā neko nenozīmē, jo tāds arī var nebūt.

Leave a Reply