Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Jelgavā ir sniedzēja optiskais internets Jelgavā, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Latvijā!

Šobrīd optiskais interneta pieslēgums ir pieejams 800 mājās jeb vairāk kā 66 000 dzīvokļi Ziepniekkalnā, Pļavniekos, Purvciemā, Ķengaragā, Zolitūdē, Daugavpilī un Jelgavā. Līdz ar to Jelgavas iedzīvotāji var sākt lietot vienu no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā un baudīt augstās izšķirtspējas televīziju.

Optiskais internets Jelgavā

Optiskā interneta lietotāji šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un vairāk Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas atšķiras cenas un ātruma ziņā.

Jāpiebilst arī tas, ka optiskais internets Jelgavā nav jaunums, bet ja mēs sāktu izvērtēt cenas, tad šis interneta pieslēgums ir jaunākais un labākais, kas var notikt ar Jelgavā dzīvojošiem.

Protams nevajadzētu aizmirst par 500 Mbit/s interneta pieslēgumu, kas ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā. Atšķirībā no iepriekš četriem minētajiem pieslēgumiem šo iespējams abonēt VIP komplektā kopā ar citiem sniedzēja pakalpojumiem – interaktīvo televīziju (pieslēgums 4 televizoriem), dinamiskajām IP adresēm diviem datoriem, mājas Wi-FI komplektu, 5 individualizētām bezmaksas e-pasta adresēm un mājas telefonu arī īpašo zelta numuru.

Par 500 Mbit/s interneta pieslēgumu

500 Mbit/s interneta ātrums pat prasīgākajiem interneta lietotājiem paver neierobežotas iespējas. Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.

Optiskā interneta cena

Citviet Latvijā un Eiropā šāda veida interneta pieslēgumi ir salīdzinoši dārgi un pozicionēti turīgiem lietotājiem. Pat Latvijā dažviet par šādu interneta pieslēgumu jums būs jāmaksā teju vai uz pusi dārgāk.

Sniedzējs izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai, jo šāda infrastruktūra palīdz ātrāk un kvalitatīvāk sazināties, tādējādi arī atbalstīs ekonomisko situāciju valstī un palīdzēs rasties jaunām idejām, kā šo neierobežoto kapacitāti izmantot.