Ir tik daudz fantastisku ātrgaitas interneta pieslēguma priekšrocību, ka tas kļūst par “pamata” nepieciešamību datoram mūsdienu sabiedrībā.

PC

Ir reizes, kad man vienkārši patīk atlaisties kopā ar savu klēpjdatoru un sērfot internetā. Ir tik daudz lietu, ko Jūs varat atrast internetā. Cik bieži Jūs dodaties internetā, lai kaut ko atrastu? Jums varētu būt nepieciešams atrast jaunu kurpju pāri vai pašas stilīgākās rotaslietas. Internets, protams, ir galvenā vieta, kur iepirkties un iegūt labākos piedāvājumus. Kad Jums jau ir uzticams PC vai Mac, tad viss, kas Jums nepieciešams, ir platjoslas interneta pieslēgums. Vai zināt, kas ir platjoslas interneta pieslēgums? Kad mēs runājam par sērfošanu internetā, pieslēguma ātrums ir vissvarīgākā lieta.

Vai Jūs saprotat starpību starp lēniem interneta serveriem un kvalitatīva interneta pieslēgumu? Jāsāk no paša sākuma: ir trīs varianti, no kuriem izvēlēties – bezvadu, DSL un optiskais interneta pieslēgums. Visi trīs tiek izmantoti visā pasaulē. Bezvadu ir lēnākā versija.

DSL ir atsevišķa telefona līnija, tādēļ Jūs saņemsiet pastāvīgu pieeju internetam. Jaunākā versija ir VDSL interneta pieslēgums, kas ir perfekts un ko mums visiem vajadzētu iegādāties, ja iespējams. Tas ir ļoti ātrs, un Jūs varat skatīties mediju klipus un treilerus uzreiz bez ilgas gaidīšanas. Ar DSL, VDSL un optisko interneta pieslēgumu, Jūs ietaupīsiet daudz laika un nervu.

Ja Jūs pašlaik izmantojat DSL, Jums vajadzētu apsvērt pāreju uz optisko internetu. Dodieties internetā un meklējiet labāko piedāvājumu attiecībā uz optisko interneta pieslēgumu. Optiskā interneta vienīgais mīnus, kuru es redzu ir tā pieejamība.  Kad Jūs sāksiet izmantot optisko internetu, Jūs nekad nevēlēsiet to mainīt, jo Jūs noteikti novērtēsiet ietaupīto laiku.